

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Filtration Size | 0.01µ |
| Port Connection | G 3/8 |
| Drain Type | Automatic |
| Manufacturer Series | P32 |
| Maximum Flow Rate | 23SCFM |
| Minimum Operating Pressure | 150psi |
| Maximum Operating Pressure | 250 psi |
| Maximum Operating Temperature | +65.5°C |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Port Connection Thread Size | 3/8 in |
| For Use With | P32 Series Parker Global Air Preparation Systems |
| Filter Type | Air Filter |
| Bowl Material | Metal |
F72G-3GN-ST3
EBKX-L7005-040
F74G-4GN-AP3
AF20-F02B-A
P33FA16ESMN
MS4-LFM-1/4-ARM
G652ABJP3JA000N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00