

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 1/2 |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Manufacturer Series | P32 |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 5µm |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +65.5°C |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Ambient Operating Temperature | -10°C |
| Ambient Operating Temperature Range | -10 - +65.5°C |
| Bowl Material | Metal |
| Port Connection Thread Standard | BSPP |
AW20-F01H-A
B72G-2GK-ST3-RMN
AW40-F04-D
FRC-1/4-D-MIDI
MS4-LFR-1/4-D7-EUV-AS
MSB4-1/4:C3J4-WP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00