

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Port Connection | G 3/4 |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Manufacturer Series | P33 |
| Drain Type | Automatic |
| Filtration Size | 5µm |
| Port Connection Thread Size | 3/4 in |
| Maximum Ambient Operating Temperature | +65.5°C |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Ambient Operating Temperature | -25°C |
| Ambient Operating Temperature Range | -25 - +65.5°C |
MS4-LFR-1/8-D7-CRV-AS
ARJ1020F-M5-04-1
AW20-F02G-B
B84G-3GK-AP3-RMG
AW40-F04H-R-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00