

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Filtration Size | 0.01µm |
| Port Connection | G 1/2 |
| Drain Type | Automatic |
| Manufacturer Series | PF11 |
| Maximum Flow Rate | 45SCFM |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 12 bar |
| Maximum Operating Temperature | +49°C |
| Port Connection Thread Standard | G |
| Minimum Operating Temperature | +4°C |
| Port Connection Thread Size | 1/2 in |
F82C-2GD-AP0
MS6-LF-1/2-ERV
MS6-LFM-1/4-ARV
AFM40-F04D-D
F07-200-M3TG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00