

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Spring |
| Manufacturer Series | PS1 |
| Mounting Style | DIN Rail Manifold |
| Number of Ports | 3/2 |
| Maximum Flow Rate | 200L/min |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Minimum Operating Temperature | -15°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
SY7220-5DZ-02F-Q
SY5120-5DO-C6F-Q
SYJ3140-5LOZ-Q
VUVS-LK25-B52-D-G14-1B2-S
SY3460-5LOU-C6-Q
VQC1A01N-5B1
8251000.9101.02400
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00