

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 34 V dc |
| Length | 45mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Nickel Plated Brass |
| Maximum DC Voltage | 34V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Switching Current | 150 mA |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
IME12-04BPSZWDKS30
XS506B1PAL2
Bi1.5-EG08-AP6X-V1131
XS8C4A4PCP20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00