

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 60 - 300 mm |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 35 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 101.5mm |
| Housing Material | PBT |
| Width | 30mm |
| Maximum DC Voltage | 35V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Depth | 65mm |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 8Hz |
| Switching Frequency | 8 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
NBN40-L2-A2-V1
UM18-21712B211
E2E-C04N03-WC-B1 2M
IMM05-0B8PSVU2S
Bi2-EG08K-AP6X
BES M12MI-PSC40B-BV03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00