

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 3.5 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | <=1 ms |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Housing Material | PC |
| Series | GLV18 |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
ML100-8-H-350-RT/103/115
WSE2S-2P3030S02
VL18-3N3140
WL100L-E2131
WL250-2R1631
XUMTAPCNL03M12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00