

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 5 - 36 V dc |
| Length | 64.5mm |
| IP Rating | IP68 |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Brass, White Bronze Coated |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 3.5kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | NBB |
| Switching Frequency | 3.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
BI20-CP40-VP4X2
E2A-S18KS08-M1-B1
IM08-06NPS-VT1
IM18-05BPS-ZC1
Ni10-EM18-Y1X-H1141
BCS M18BBI3-PSC80D-S04K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00