

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP69K |
| Length | 55mm |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 12mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
NBN4-12GM40-Z0-V1
IFRM 18P37A4/S14L
XS4P18PA370D
IMB08-02BPSVT0S
ICS08S30F02POM5
IQ12-04BPSKR8SS10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00