

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP69K |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 15 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 15Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 18mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IMB18-08BPOVC0K
IQ06-03BPSKU3S
XS2M12KP340L1
IM08-04NPS-ZW1
IME12-04BPSZW2K
EC5525PPAP-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00