

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 55mm |
| IP Rating | IP69K |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 30mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-X4B1T12-M1
XS630B1MAL5
E2E-X15C130-M1
BES 516-300-S135-S4-D
IME08-1B5PSZW2S
IMB12-04BPSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00