

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 30 - 500 mm |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 80mm |
| IP Rating | IP54 |
| Width | 96mm |
| Housing Material | ABS |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 20 mA |
| Depth | 34mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
166806 E59-A18A107D01-CV
XS118B3PBM12
crm+35/DD/TC/E
BI5U-Q08-AP6X2-V1131
IME18-08NPSZC0S
IM18-05BUS-ZU0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00