

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 30 - 500 mm |
| Body Style | Block |
| Analogue Switching Output Type | 4-20 mA |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 32mm |
| Width | 120mm |
| Housing Material | ABS |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 25mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 20 mA |
IME30-10BPSZC0K
XS130B3PAM12
IME08-04NPSZC0S
IMB12-04BPSVC0SX01
BES516-325-G-E5-C-S4
XS4P12PA340
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00