

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Range | Surge Protection Plug |
| Series | TTC |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Length | 39mm |
| Width | 6.2mm |
| Depth | 60.3mm |
| Dimensions | 39 x 6.2 x 60.3mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +80 °C |
HAW569-DA2B
1420A-PV-600-D
3RT2926-1ES00
2CCF606002R0001
3RT2926-1JL00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00