

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 6 A |
| Mounting Type | Screw Fitting |
| Maximum Load Voltage | 5 V |
| Minimum Load Voltage | 250 V |
| Range | PLC-INTERFACE |
| Minimum Load Current | 10 mA |
| Contact Configuration | SPDT |
| Series | PLC RSC |
ASSR-1611-001E
3RF2070-1AA45
3RF2450-1AC45
PVI5080NPBF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00