

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M25 |
| Maximum Cable Diameter | 16mm |
| Minimum Cable Diameter | 11mm |
| Material | Aluminium |
| Colour | Silver |
| Series | HC-B-G-M25-ER-AL |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Locknut Included | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
52103330+53112640
103026089 KB4-8MM HSK-K-EX-ACT
53111000+53119000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00