

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M40 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Series | HC-B-GM0-M40-PLTBK |
| IP Rating | IP66 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Operating Temperature Range | -30 - 100 °C |
1427NCGPG9G
1SNG601011R0000
53015200+53019200
52001070+52003530
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00