

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M40 |
| Maximum Cable Diameter | 10.1mm |
| Minimum Cable Diameter | 10mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Series | HC-B-GM4X10 |
| IP Rating | IP66 |
| Locknut Included | No |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
52103340+53112650
52105500 & 52032625
A1080 29 230
19000005081
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00