

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M40 |
| Material | Aluminium |
| Colour | Silver |
| Series | HC-B-GM0-M40-ET-AL |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Locknut Included | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Operating Temperature Range | -30 - 100 °C |
1SNG626039R0000
EXS04MMC1K-RS
PMC20 SL080
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00