

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M40 |
| Maximum Cable Diameter | 16mm |
| Minimum Cable Diameter | 28mm |
| Material | Nickel Plated Brass |
| Colour | Silver |
| Series | HC-B-GB-M40-ER-AL |
| IP Rating | IP66, IP67 |
| Locknut Included | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
501/453/UNIV/O/M20/KIT
A1000.08.050
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00