

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SACCBP |
| Cross Sectional Area | (Signal Line) 2x 0.25 mm² |
| Number of Cores | 2 |
| Sheath Material | PUR |
| Sheath Colour | Violet |
| Length | 500mm |
| Connector 1 Number of Contacts | 2 |
| Connector 1 Gender | Male |
| Connector 1 | M12 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Voltage Rating | 60 V |
| Current Rating | 4 A |
| IP Rating | IP67 |
| Connector 1 Housing Gender | Female |
T4061310004-005
17735 RST 4-RKWT/LED P 4-225/10 M
MSXS08ML-SXSML-SX020
YF2A25-050UB6XLEAX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00