

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SAC |
| Number of Cores | 3 |
| Cross Sectional Area | (Signal Line) 3x 0.34 mm² |
| Length | 3m |
| Sheath Colour | Grey |
| Sheath Material | PUR |
| Connector 1 Number of Contacts | 3 |
| Connector 1 | M12 |
| Connector 1 Gender | Female |
| Coding | A |
| Current Rating | 4 A |
| Voltage Rating | 300 V |
| IP Rating | IP65, IP67, IP68 |
| Conductor Material | Bare Cu litz wires |
| Minimum Bend Radius | 5 x D (Flexible) 5 x D (Fixed) |
| Connector 1 Housing Gender | Female |
| American Wire Gauge | 22 AWG |
| Oil Resistant | Yes |
7000-12241-2150200
DOL-0803-W25MNI
49234 RSTS 5-298/2 M
YN2D24-020PN1MRJA4
79-1409-12-04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00