

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 48V dc |
| Input Voltage Range | 10 - 32 V dc |
| Power Rating | 33.6W |
| Input Voltage Nominal | 12 V dc |
| Output Current | 700mA |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage Adjustment Range | 30 - 56V |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Width | 22.5mm |
| Depth | 107mm |
| Length | 99mm |
| Series | MINI-PS-12-24DC/48DC/0.7 |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
THN 30-2423WI
SUS1R5243R3C
I6A4W020A033V-001-R
TEP 150-4818WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00