

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Accessory Type | Temperature Module |
| Series | IB IL TEMP 4/8 RTD-PAC |
| Input Type | Analogue |
| Number of Inputs | 8 |
| Supply Voltage | 7.5 V dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Dimensions | 136.8 x 48.8 x 71.5 mm |
6ES7232-4HB32-0XB0
3RK2400-2CE00-2AA2
GT25-WEBSKEY-1
6ES7531-7LH00-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00