

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TRIO POWER |
| Type | Switched Mode |
| Electrical Phase | 1 |
| AC or DC Input Voltage | ac |
| Input Voltage | 85 - 264V ac |
| AC or DC Output Voltage | dc |
| Output Voltage | 12V dc |
| Output Current | 5A |
| Power Rating | 60W |
| Number of Outputs | 1 |
| Dimensions | 115 x 32 x 130mm |
| Width | 32mm |
| Height | 130mm |
| Depth | 130mm |
| Ripple And Noise | 20mV Pk-Pk |
| Model | TRIO-PS/1AC/12DC/ 5 |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Load Regulation | ±1% |
| MTBF | 500000h |
| Efficiency | >83% |
S8VK-X09024A-EIP
6EP3437-8MB00-2CY0
1SVR427033R3000 CP-E 5/3.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00