

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal Type | Surface Mount |
| Input Current | 5mA |
| Length | 94mm |
| Series | PLC-OPT- 60DC/ 24DC/2 |
| Depth | 6.2mm |
| Height | 80mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 94 x 6.2 x 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Manufacturer Part No. | 2900366 |
DRA1-CMX60D10
G3RV-ST500-AL AC/DC24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00