

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 132 V ac |
| Maximum Load Current | 10 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 253 V ac |
| Minimum Control Voltage | 99 V dc, 108 V ac |
| Control Voltage Range | 108 - 132 V ac; 99 - 121 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Contact Configuration | SPST |
| Load Voltage Range | 24 - 253V ac |
| Minimum Load Voltage | 24 V ac |
| Terminal Type | Push In |
| Series | PLC-OPT |
| Output Device | PLC |
| Range | PLC |
| Maximum Turn On Time | 10ms |
| Manufacturer Part No. | 2900372 |
G3RV-ST500-A AC230
SSL1D03BDPR
39.10.7.006.9024
39.30.8.230.9024
G3RV-SR700-AL AC110
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00