

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Contact Configuration | SPST |
| Terminal Type | Push In |
| Input Current | 3.5mA |
| Depth | 6.2mm |
| Series | PLC-OPT-230UC |
| Length | 80mm |
| Height | 94mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Dimensions | 80 x 6.2 x 94mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Manufacturer Part No. | 2900374 |
39.00.7.006.9024
G3RV-ST700-A AC/DC24
G3RV-ST700-AL AC230
39.10.8.230.9024
39.20.7.024.9024
SSL1A12BDPV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00