

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 500 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 48 V dc |
| Minimum Load Voltage | 3 V dc |
| Minimum Control Voltage | 19.2 V dc |
| Maximum Control Voltage | 28.8 V dc |
| Control Voltage Range | 19.2 - 28.8 V dc |
| Minimum Load Current | 1 mA |
| Terminal Type | Push In |
| Relay Type | Solid State Relay |
| Series | PLC-OPT |
| Load Voltage Range | 3 - 48V dc |
| Maximum Turn On Time | 0.15ms |
| Dimensions | 6.2 x 86 x 80mm |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 6.2mm |
| Height | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 86mm |
3RF2130-1AA42
SSP3A250BDRT
1SNA645521R2000 OBRIC0100-24VDC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00