

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Contact Configuration | SPST |
| Terminal Type | Push In |
| Input Current | 12mA |
| Depth | 6.2mm |
| Series | PLC-OPT36DC |
| Height | 86mm |
| Length | 80mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Dimensions | 80 x 6.2 x 86mm |
| Operating Temperature Range | -25 - +70°C |
| Manufacturer Part No. | 2900392 |
G3RV-ST500-AL AC230
SSL1A12BDPR
DRA4-CXE240D5
DRA1-CMX200D3
DRA1-SPFE240D25
DRA-CN048D24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00