

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24V dc |
| Number of Channels | 2 |
| Safety Contacts | 2 |
| Function | Emergency Stop |
| Auxiliary Contacts | 2 |
| Reset Method | Automatic |
| Range | PSRmini |
| Safety Category ISO 13849-1 | 4 |
| SIL IEC 61508 | 3 |
| Terminal Type | Screw |
| Configurable | No |
| Depth | 102.5mm |
| Width | 7mm |
| Series | PSR-MS60-2NO-24DC-SC |
| Length | 93mm |
1303890000
2TLA010040R0000 Sentry BSR10 24VDC
SRB207AN 24V
ASFM0242S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00