

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Voltage Protection Rating | â¤1.5kV |
| Series | PLT-SEC-T3-3S-230-FM |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Impulse Discharge Current | 3kA |
| Length | 90mm |
| Width | 35.4mm |
| Depth | 74.5mm |
| Dimensions | 90 x 35.4 x 74.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +70 °C |
278519 FAZ-XAA-C-110-415VAC
2CCF606002R0001
3RA2923-3DA1
195238 SPRT12-350/NPE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00