

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Temperature |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Temperature Sensitivity | Winding Temperature |
| Series | EMD-BL-PTC |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Height | 88mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Length | 65.5mm |
| Dimensions | 65.5 x 17.5 x 88mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Width | 17.5mm |
| Terminal Type | Screw |
FSRST30SLP-110/230VAC
1SVR730740R9200 CM-TCS.22S
DWA01CM485A
IK 9270.11 AC 220-240V 0.1-15A Tv = 0.1-20S
3UG4501-2AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00