

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Range | Combination Type 1/2 Protective Device |
| Series | FLT |
| Electrical Phase | 1 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Impulse Discharge Current | 50kA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +80 °C |
1250A-3S-400
3RT2916-1PA2
HAW569-CB2C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00