

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Control Voltage | 242 V dc, 253 V ac |
| Maximum Load Current | 3 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 253 V ac |
| Minimum Control Voltage | 176 V dc, 184 V ac |
| Control Voltage Range | 184 - 253 V ac; 176 - 242 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Contact Configuration | SPST |
| Load Voltage Range | 5 - 30V dc |
| Minimum Load Voltage | 5 V dc |
| Terminal Type | Push In |
| Series | PLC-OPT |
| Output Device | PLC |
| Range | PLC |
| Maximum Turn On Time | 3ms |
| Manufacturer Part No. | 2908176 |
DRA1-CMXE60D5
39.20.7.024.9024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00