

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Range | Combination Type 1/2 Protective Device |
| Series | FLT |
| Electrical Phase | 3 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Impulse Discharge Current | 35kA |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Operating Temperature Range | -40 - +80 °C |
1SNA295395R2400
1250A-2S-600
3RT2936-1CD00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00