

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 29 - 57.5 V dc |
| Power Rating | 0.002kW |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | 5A |
| Mounting Type | DIN Rail Mount |
| Output Voltage Adjustment Range | -5 - +5% |
| Isolation Voltage | 4kV |
| Series | QUINT4-PS |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Efficiency | 0.94 |
| Medical Approved | No |
| Minimum Temperature | -25°C |
THN 15-2411N
REC30-2412SZ
TBA 1-1223E
THD 10-2413WIN
TMDC 20-2412
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00