

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 30 A |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Maximum Load Voltage | 66 V dc |
| Minimum Load Voltage | 54 V dc |
| Switching Type | AC/DC |
| Range | OPT |
| Minimum Load Current | 10 mA |
| Contact Configuration | SPST |
| Series | OPT |
3RF2130-1AA04
RGC1P23V62ED
3RQ3070-2SB30
3RF2350-1AA02
KSI240D25-L(068)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00