

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PSR-SCP |
| Type | Output Module |
| For Use With | PSR |
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Normal State Configuration | 5NO/2NC |
| Number of Inputs | 0 |
| Number of Outputs | 7 |
| Power Rating | 144 W |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Terminal Type | Screw |
| Dimensions | 99 x 22.5 x 114.5 mm |
PROTECT-IE-11
3RK3251-1AA10
LG5929.60/61 AC/DC24V
FLA-DIAG00001
XPSMCMRO0004
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00