

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Switching Type | 1NO Contact |
| Contact Configuration | SPST |
| Series | PLC |
| Width | 14mm |
| Height | 80mm |
| Depth | 94mm |
| Dimensions | 94 x 80 x 14mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | EAC |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Manufacturer Part No. | 2982786 |
| Operating Temperature Range | -20 - +60°C |
G3RV-ST700-A AC110
DRA1-CMXE100D10
39.00.7.006.9024
39.70.7.024.9024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00