

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24V dc |
| Number of Channels | 2 |
| Function | Expansion Module |
| Auxiliary Contacts | 1 |
| Reset Method | Automatic |
| Range | PNOZsigma |
| Terminal Type | Cage Clamp |
| Width | 22.5mm |
| Series | PNOZ s20 C |
| Depth | 120mm |
| Length | 98mm |
SCR2-W22-2.5
3SK1230-1AW20
2TLA010040R0000 Sentry BSR10 24VDC
ASFM0182S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00