

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | PNOZ mml2p |
| Number of I/O | 2 |
| Number of Safety Inputs | 1 |
| Number of Safety Outputs | 1 |
| Display Type | LED |
| Expansion Available | Yes |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Terminal Type | Cage Clamp, Screw |
| IP Rating | IP20, IP54 |
| Length | 98mm |
| Depth | 120mm |
| Width | 22.5mm |
| Dimensions | 98 x 22.5 x 120 mm |
FX3-CPU000000
2TLA020054R0700 Tina 7A
FXL1-SPBUSA00
2TLA020054R0100 Tina 2A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00