

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Type | PT100 |
| Probe Length | 100mm |
| Probe Diameter | 6mm |
| Minimum Temperature Sensed | 0°C |
| Maximum Temperature Sensed | +450°C |
| Termination Type | Cable |
| Cable Length | 2m |
| Probe Material | Stainless Steel |
| Process Connection | Probe |
| Number Of Wires | 3 |
| Accuracy | Class A |
373S-E-3LS-150-G1/4
902550/30-378-1001-1-04-2500/315,
WT354-Exi-200
902520/10-807-1003-1/330,(0..60°C)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00