

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 115 V ac, 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP50 |
| Series | STATOP |
| Input Type | J Type Thermocouple |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 53mm |
P104/CC/VL/LRR
TC4830-04-110/230VAC
E5DC-QX2DSM-002
CM50/0S0S0E0/STD
E5GC-RX2A6M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00