

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 115 V ac, 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP50 |
| Series | STATOP |
| Input Type | PT100 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Type | Screw |
| Panel Depth | 53mm |
P116/CC/VL/LRR
KS42-112-0000D-000
1200-RR00-00-0-1
E5CC-CX3D5M-005
KS42-100-0000D-000
E5DC-RX2DSM-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00