

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 45V ac |
| Power Rating | 800VA |
| Dimensions | 160 (Dia.) x 78mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Termination Wire |
| Isolation Voltage | 4kV ac |
| Maximum Temperature | +105°C |
0500P1-2-025K
0120P1-2-055
RKD 80/2x24
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00