

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 12V ac |
| Power Rating | 15VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Height | 35mm |
| Weight | 300g |
| Diameter | 63mm |
| Dimensions | 63 (Dia.) x 35mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Type | Lead Wire |
1000P1-2-050
0225P1-2-015K
0050P1-2-025K
RKD 20/2x24
SFB0075-400-55
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00