

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Relay |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Size | 96 x 96mm |
| Number of Outputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +400°C |
| IP Rating | IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Input Type | J Type Thermocouple |
| Panel Depth | 50mm |
| Termination Type | Screw |
701170/8-0153-1001-23/005
EPACK-1PH/32A/24V/XXX/V2
DTC410-02-ML
EPC3008/CC/VH/D1/XX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00