

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 V ac/dc |
| Size | 77 x 35mm |
| Number of Inputs | 1 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Range | -60 - +150 °C |
| Input Type | NTC |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Panel Depth | 61mm |
| Termination Type | Screw |
701080/0-01-23-30/000
KS90-104-0000D-000
E5CC-RW2DUM-000
PID330MH-0000
E5AC-QQ4D5M-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00